Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu Mahallemizde! - Buca 34 No'lu A Sınıfı Aile Sağlığı Merkezi
Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu Mahallemizde!
12 Nisan 2013 Cuma - 16:15
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
saglik-bakanimiz-mehmet-muezzinoglu-mahallemizde

Kozağaç Mahallemizde bulunan Balkan Derneği binasının açılışına gelen Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu incelemelerde bulundu.

Habere Ait Detayı Görmek İçin Tıklayınız...

Balkan Derneğinin açlışına çok sayıda bürokrat ve siyasetçiyle birlikte Aile Hekimlerimizden Dr.M.Hüseyin ÖZKAN ve Dr.Ozan ACUN'da katıldı.Nefis Balkan börekleri ve tatlılarını yiyen davetliler ,balkan halk dansları gösterisini izleyerekte hoşca vakit geçirdiler.Balkan Derneği Başkanı Ekrem Selimler tarafından Bakan Müezzinoğlu'na plaket verildi.

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.