İl Halk Sağlığı Müdürümüz Doç.Dr. Mustafa Tözün 4 Nisan 2013 günü ziyaretimize geldi - Buca 34 No'lu A Sınıfı Aile Sağlığı Merkezi
İl Halk Sağlığı Müdürümüz Doç.Dr. Mustafa Tözün 4 Nisan 2013 günü ziyaretimize geldi
04 Nisan 2013 Perşembe - 16:02
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
l-halk-sagligi-mudurumuz-doc-dr-mustafa-tozun-4-nisan-2013-gunu-ziyaretimize-geldi

Aile Sağlığı Merkezimizi oldukça iyi bulan ve beğenen Müdürümüz Dr.Tözün Merkezimizin A sınıfı olmayı hakkettiğini söyledi.

Beraberinde İl Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Hakan Bayrakçı,Buca İlçe Sağlık Müdürü Dr. Murat Köksal veToplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi ile birlikte gelen İl Halk Sağlığı Müdürümüz Doç Dr. Mustafa Tözün,Aile Sağlığı Merkezimizde incelemelerde bulundu.Tüm birimleri tek tek gezen ve bilgi alan Tözün ,merkezimizi çok beğendiğini belirtti.Tüm personelle yakından ilgilenen Tözün yaklaşık 1 saat kaldığı merkezimizden memnun olarak ayrıldı.

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.